Reference

Představujeme vám vybrané zajímavé projekty, při kterých jste aplikovali produkty značky Fortemix.

Cementové vsypové podlahy, samonivelační směsi, cementové potěry, či PVC dlaždice již našly uplatnění ve více než 45 státech Evropy, ale i v USA či jižní Americe. Podívejte se na výběr našich referencí z oblasti cementových podlah.  Pro váš větší přehled uvádíme i jejich popis, specifikace a další informace o použitých systémových řešeních. Máte li zájem o shlédnutí realizovaných projektů s PVC dlažbou Fortelock, prosím, navštivte stránku reference na produktovém webu Fortelock.

Řekli o nás

Vzhledem k tomu, že jako krycí nátěr požadoval klient HTC Superfloor, rozhodli jsme se pro Fortedur Wet 1011, který nám, s ohledem na celkové konstrukční řešení, připadá jako nejvhodnější. Pro klienta jsme udělali vzorky a ten jednoznačně odsouhlasil. U 1011 víme, že je aplikace bezproblémová. Kvalita perfektní.

Zaměstnanci chodí často v mokrých botech, zejména na podzim nebo v zimě, proto je parametr protiskluzu u dlažby Fortelock velmi důležitý.

Fortelock vypadá dobře, pokud si to chcete položit, je to relativně rychlé a co je hlavní, nemusíte kvůli tomu zastavit celou výrobu na několik dní.

S Fortemixem pracuji už několik let a našim architektům navrhuji, který materiál je pro zakázku nejvhodnější. Pro vysoké zatížení, které v tomto skladu je a bude, je Fortedur 1030, ideální.

ředitel UAB „Betono apsaugos sistemos“, Vilnius

Pro vsyp Fortedur 1030 jsme se rozhodli kvůli jeho parametrům k obrusu, otěru a tvrdosti. Konkrétně tedy kvůli vysoké zátěži strojů, velké frekvenci VZV vozíků a také odolnosti vůči otěrům podlahy, předpokládáme-li, že na ni budou padat částice, které při výrobě vznikají.

Technik, PRORECO

Kdo nám věří

fortemix_logo_tondach
fortemix_logo_stihl
fortemix_logo_skanska
fortemix_logo_leroy-merlin
fortemix_logo_kaufland
fortemix_logo_ikea
fortemix_logo_hyundai-hysco
fortemix_logo_den-braven
DHL_Logo