Naše firma

O společnosti Fortemix

Již druhá generace naší rodinné firmy Fortemix zaměřuje své úsilí na výrobu cementových průmyslových podlahových systémů a PVC podlah s industriálním i komerčním využitím. Díky inovacím, důkladnému vývoji, progresivnímu přístupu a spolehlivosti, jsou podlahy Fortemix široce používány po celé Evropě i v USA.

Důležitost vztahů se zákazníky i obchodními partnery patří mezi naše nejvýznamnější pilíře. Není snahou stát se „dalším z mnoha“, ale být zde vždy, když nás potřebujete. Proto významně investujeme nejen do vlastních výzkumů, ale i analýz trhu a potřeb zákazníka, abychom vždy dokázali přizpůsobit naše produkty vašim potřebám. Po celou dobu vám rovněž nabízíme pomocnou ruku při řešení vašich projektu i pohotovou odbornou odpověď na všechny technické dotazy.

Od roku 1991 se spoléháte na naše vysoce kvalitní české výrobky, oceňujete preciznost technických řešení a užitečnost vývojových detailů. A za tuto dlouhou historii jsme velmi rádi.

 

 

Se spoustou klientů spolupracujeme již několik let na většině jejich projektů a za toto pevné pouto jsme velmi vděční. Ať už se jedná o jednodušší aplikaci, nebo specializovaný projekt, vždy k němu přistupujeme s pokorou, důsledností a odborným řešením

Adam Milata, ředitel společnosti

Proč právě u nás

medal

Jste na prvním místě

Připravíme pro vás specializované řešení, seznámíme vás s technickými inovacemi, jsme vždy při ruce, když potřebujete pomoci. Neodkládáme řešení vašich požadavků, odpovídáme na e-maily bez prodlení, poskytneme konzultace i poradenství nejen v rámci organizovaných školení, ale ikdyž nám jen tak zavoláte. Zároveň vám pomůžeme vyhledat nejoptimálnějšího dodavatele či podlaháře ve vaší lokalitě, abychom vám usnadnili práci.

puzzle-piece-silhouette

Inovace pro vás

Každý z výrobků Fortemix byl speciálně navržen tak, aby usnadnil, zrychlil a zefektivnil vaši práci. Ať už se jedná o vysoce funkční aditiva v materiálu, nebo rovnou podobu výrobku. Všechny inovativní komponenty jsou součástí každého výrobků, a vy tak nemusíte již nic doplácet navíc.

umbrella-black-silhouette

Moderní výroba

Linky, které vyrábí naše vsypy, potěry a samonivelační stěrky jsou vybaveny automatizovaným počítačovým systémem řízení, který dostává receptury, načež si celý další proces výroby řídí sám. Oproti tomu roboty vybavená lisovna plastů umožňuje precizní výrobu každého kusu dlaždice, eliminuje námahu pracujících a zvyšuje jejich koncentraci.

innovate

Kvalita na vysoké úrovni

Moderní zařízení, výroba dle norem ISO 9001 a ISO 14001, přísný systém kontroly jak vstupních tak i výstupních materiálů pomocí počítačově řízených zkušebních přístrojů, zaručují maximalizaci kvality v produkci materiálů pro průmyslové podlahy. Implementovaný systém sledování výroby umožňuje povědomí o každém kusu zakázky.

Naše historie

    Přístavba nových skladových hal pro vstupní í výstupní materiál

    Rozšíření produktových řad dlažby Fortelock o Fortelock DECOR a INVISIBLE

    Stavba nové výrobní haly na lisování plastů

Kde působíme

Produktové řady Fortemix

Kdo nám věří

DHL_Logo
fortemix_logo_den-braven
fortemix_logo_tondach
fortemix_logo_stihl
fortemix_logo_skanska
fortemix_logo_leroy-merlin
fortemix_logo_kaufland
fortemix_logo_ikea
fortemix_logo_hyundai-hysco