Skupina Fortemix

Skupina Fortemix – od podlah až po střechy

Již dvě generace vyrábíme v naší české rodinné firmě díky inovacím, důkladnému vývoji, progresivnímu přístupu a spolehlivosti podlahové, a nyní už i střešní systémy, které jsou úspěšně používány po celé Evropě. Současné portfolio výrobků nachází uplatnění nejen v industriální, či komerční sféře, ale také u konečných zákazníků v rámci jejich domovů.

Skupinu Fortemix tvoří

Fortemix

Dodavatel podlahových systémů na cementové bázi a střešních a podlahových z PVC. Podlahy nachází uplatnění ve výrobních, skladových, ale také v komerčních provozech.

• průmyslové podlahové systémy
• PVC podlahy s industriálním i komerčním využitím
• abrazivní materiál AMT
• střešní krytina Ekoternit

Fortemix, s.r.o.
Kirilovova 812
739 21 Paskov
Česká republika

fortemix.cz
amt.fortemix.cz
www.ekoternit.cz

IČO: 26868211
DIČ: CZ26868211

Fortemix produkce

Součást skupiny historicky známa pod názvem TRYMAT spol. s r.o. zajišťující výrobní funkce pro skupinu Fortemix. K přejmenování firmy došlo 1. 8. 2018, obchodní údaje zůstávají ponechány.

Fortemix produkce, s.r.o.

Sídlo:
Obránců Míru 237/35
703 00 Ostrava-Vítkovice
Česká republika

Výroba:
Kirilovova 812
739 21 Paskov
Česká republika

IČO: 44743611
DIČ: CZ44743611

SOLKE

Společnost zajišťující správu a pronájem nemovitostí v rámci skupiny Fortemix.

SOLKE, s.r.o.
Kirilovova 812
739 21 Paskov
Česká republika

IČO: 27819051
DIČ: CZ27819051

Naše značky

Kde působíme

Kdo nám věří

DHL_Logo
fortemix_logo_den-braven
fortemix_logo_tondach
fortemix_logo_stihl
fortemix_logo_skanska
fortemix_logo_leroy-merlin
fortemix_logo_kaufland
fortemix_logo_ikea
fortemix_logo_hyundai-hysco

Tradice

Díky inovacím, důkladnému vývoji, progresivnímu přístupu a spolehlivosti, jsou výrobky značky Fortemix široce používány po celé Evropě již více než 20 let.

Profesionalita

Důležitost vztahů se zákazníky i obchodními partnery patří mezi naše nejvýznamnější pilíře. Není snahou stát se „dalším z mnoha“, ale být zde vždy, když nás potřebujete. Proto významně investujeme nejen do vlastních výzkumů, ale i analýz trhu, abychom vždy dokázali přizpůsobit naše produkty vašim potřebám. Po celou dobu vám rovněž nabízíme pomocnou ruku při řešení vašich projektu i pohotovou odbornou odpověď na všechny technické dotazy.

Ohleduplnost

Řadíme se mezi přední zpracovatele použitých plastů, kterým navracíme užitné vlastnosti v rámci nové podoby. Prodlužujeme tak jejich schopnost plnit službu svým majitelům, ať už v podobě podlah, nebo střech. Zpracováváme již dnes prostřednictvím recyklací více než 10 000 tun odpadu z elektráren a 1 200 tun odpadních plastů z elektrovodičů při výrobě našich výrobků.

Jedinečnost

Přinášíme vám nejen inovativní výrobky, ale také nevídaná řešení, která zjednoduší vaši rekonstrukci, či novou výstavbu. Materiály, které svým unikátním složením napomáhají zvyšovat odolnost, houževnatost podlahových a střešních systémů a výrobní linky, které patří k nejmodernějším v zemi.