Kariéra

REGIONÁLNÍ MANAGER PRODEJE

Úspěšná výrobní firma hledá posily do svého obchodního týmu. Z důvodu rozšíření obchodních aktivit a cílů, hledáme do našeho obchodního týmu zkušenou posilu na pozici REGIONÁLNÍ  MANAŽER PRODEJE.

  • Jsme česká rodinná firma s více než s 25ti letou tradicí
  • Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy, PVC podlahy Fortelock a střešní krytinu Ekoternit
  • Prodáváme do 24 zemí Evropy, vyvážíme i na jiné kontinenty
  • Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů
  • Připravujeme i specializovaná řešení.
  • Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství
  • Klademe důraz na ekologii a především filantropii, nezištně podporujeme nespočet organizací v našem regionu
  • Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme proto novou kolegyni / kolegu na pozici REGIONÁLNÍ MANAGER PRODEJE

Pracovní náplň:

Co bude Vaším úkolem?

  • Časový rámec: (50% kancelář / 50% práce v terénu – cestování)
  • Převzetí zodpovědnosti za naplnění plánovaných obchodních tržeb společnosti ve svěřeném regionu
  • Tvorba obchodního plánu pro svěřený region
  • Spolupodílení se na tvorbě marketingového plánu (online / offline) v koordinaci s Vedoucím marketingu a Obchodním ředitelem.
  • Vedení, motivace, rozvoj a vzdělávání obchodního týmu
  • Aktivní vyhledávání dalších potenciálních partnerů s důrazem na regionální pokrytí trhu a vydefinované segmenty trhu.
  • Budování portfolia klíčových zákazníků v segmentu velkých a středních firem v souladu s marketingovou segmentací trhu.
  • Reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů s významnými klienty
  • Vytváření a implementace obchodní strategie, rozhodování o využití různých typů obchodních kanálů s cílem nastavit efektivní prodejní koncept
  • Monitorování a analýza trhu i vývojových trendů, vyhledávání nových obchodních příležitosti
  • Uzavírání obchodních smluv a zakázek

Preferujeme:

Co od Vás budeme požadovat?

  • Znalost češtiny a němčiny na komunikativní úrovni, angličtina, nebo další jazyky výhodou
  • Manažerské a obchodní dovednosti s prokazatelnými výsledky
  • Výborné vyjednávací a obchodní dovednosti a schopnosti
  • Schopnost analyzovat trh a vyhledávat potenciální příležitosti
  • Znalost marketingu
  • Schopnost strategického myšlení a znalost strategického plánování
  • Schopnost motivovat tým
  • Zkušenosti v mezinárodním obchodu výhodou
  • Přirozený lídr – výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost motivovat tým
  • Zodpovědnost a flexibilita
  • Znalost financí a kalkulací
  • Znalost projektového řízení
  • Minimálně SŠ s maturitou, VŠ
  • PC gramotnost – střední a vyšší úroveň – Outlook, Word, Excel, PowerPoint
  • Týmový hráč sdílející s ostatními společné hodnoty.
  • Otevřenost přispívat k budování skupiny v souladu s hodnotami, strategií a firemní politikou.

Nabízíme:

  • Časová flexibilita pro vás není překážkou
  • Plat 50-60 tis hrubého základ dle zkušeností, variabilní složka 10-30 tis. (vyplácená kvartálně)
  • Roční bonusy
  • Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Obědy na pracovišti
  • Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu)
  • Oporu při konzultacích v případě potřeby
  • Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete, mentoring
  • Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)
  • Možnost i na IČ

Zaujali jsme Vás? Pojďte se s námi potkat a popovídat si o vzájemných možnostech a očekáváních. Napište nám na kariera@fortemix.cz.