Kariéra

ONLINE MARKETINGOVÝ MANAŽER (senior)

Z důvodu rozšíření obchodních aktivit a cílů, hledáme do našeho marketingového týmu zkušenou posilu na pozici Online marketingový manažer (senior).  Přidejte se do kolektivu rodinné firmy, která vždy hledá smysl ve své práci, dbá na spokojenost zaměstnanců a ohlíží se na životní prostředí.

  • Jsme česká rodinná firma s více než s 25ti letou tradicí
  • Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy, PVC podlahy Fortelock a střešní krytinu Ekoternit
  • Prodáváme do 24 zemí Evropy, vyvážíme i na jiné kontinenty
  • Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů připravujeme i specializovaná řešení.
  • Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství
  • Klademe důraz na ekologii a především filantropii, nezištně podporujeme nespočet organizací v našem region
  • Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme proto novou kolegyni / kolegu na pozici ONLINE MARKETINGOVÝ MANAŽER (senior)

Pracovní náplň:

  • Podílet se na marketingových činnostech oddělení
  • Plánovat, realizovat a vyhodnocovat online kampaně
  • Řídit projekty vzniku nových webových aplikací a e-commerce nástrojů
  • Zpracovávat analýzy z databáze vnitřního informačního systému
  • Řešit správu a optimalizaci PPC kampaní a koordinovat dodavatelské agentury
  • Vytvářet vyhledávací a obsahové kampaně
  • Jednat s externími dodavateli a agenturami
  • Plánovat, řídit a vyhodnocovat marketingové výzkumy
  • Práce v Google Analytics (vyhodnocování, nastavení publika pro remarketing).
  • Nastavovat a vyhodnocovat konverze, příp. i v prostředí Google Tag Manager.
  • Rozvíjet obsah webových stránek firmy, spravovat je a připravovat reporty a doporučení
  • Podílet se na tvorbě marketingové strategie společnosti

Preferujeme:

  • Minimální vzdělání: SŠ s maturitou, VŠ technického směru výhodou
  • Prokazatelná praxe v oblasti online marketingu min. 5 let.
  • Zkušenost s tvorbou e-shopu či jiných e-commerce řešení
  • Orientace v širší marketingové problematice
  • Nadstandardní znalost MS Excell
  • Analytický způsob myšlení
  • Schopnost řídit týmový projekt
  • Základní orientace v problematice získávání dat z databází
  • Zkušenost s osobním jednáním s dodavatelskými agenturami
  • Schopnost vyhodnotit práci a výsledky dodavatelských agentur
  • Orientace v nejnovějších trendech online marketingu a analytiky
  • Znalost Google Analytics, příp. Google Tag Manager.
  • Znalost další nástrojů jako Merchant Centrum, Mergado, Collabim, WordStream apod. výhodou
  • znalost cizího jazyka – komunikativní angličtina povinně, další jazyky jako němčina, nebo polština aj. výhodou.
  • Zájem o vzdělávání a rozvoj v oblasti online marketingu

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci, která má smysl, na hlavní pracovní poměr
  • Plat 40-55 tis hrubého/měsíčně
  • Pružnou pracovní dobu – pevný čas od 9.00 do 14.00
  • Prostor pro vlastní nápady a inovace, možnost samostatně realizovat vlastní projekty
  • Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu)
  • Roční bonusy
  • Firemní notebook a telefon
  • Obědy na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti bydliště
  • Podporujeme rozvoj, individuální vzdělávání a mentoring
  • Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)
  • Kávu, čaj, nápoje a drobné občerstvení k dispozici po celý den

Zaujali jsme Vás? Pojďte se s námi potkat a popovídat si o vzájemných možnostech a očekáváních. Napište nám na kariera@fortemix.cz.