Fortedur 1091

Technické parametry
15 min.
Zpracovatelnost směsi při 20°C
max. 2,0 mm
Tloušťka vtstvy
max. 2,0mm
Maximální zrnitost
cca 5,5 - 6,0 / 25 l/kg
Množství záměsové vody
Cihlově červená
Barva
12 měsíců
Skladovatelnost
2,0 - 2,5(suché směsi) kg/m2
Spotřeba při toušťce 1mm
Porovnat s parametry ostatních produktů
Kontaktní formulář
Pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj konakt a my se vám ozveme.
' '
Fortedur 1091

Charakteristika systému

Jednosložkový spojovací můstek Fortedur 1091 je směs obsahující speciální druhy cementů, plniv, chemických příměsí pro zajištění vysoképřilnavosti napojovaných

vrstev.

Použití systému

Jednosložkový spojovací můstek Fortedur 1091 je určen pro pevnépropojení podkladních betonových vrstev s dalšími vrstvami nebo spojení mezi vrstvami na bázi cementu. Po smísení s vodou je výrobek

aplikován ve formě řídké kašovité hmoty.

Výrobek Fortedur 1091 je nedílnou součástí systému potěrovýchmateriálů Fortedur 1011, 1021, 1026, 1031 a 1041 aplikovanýchmetodou „wet to dry".

Zvláštnosti systému

  • Additivum ASA (Anti-Shrinkage Agent) je speciální příměsíobsaženou přímo v suché směsi, která výrazně snižuje tvorbu trhlin, zabraňuje negativním objemovým změnám spojovacího můstku. Tímto zdokonaluje funkčnost a vylepšuje mechanické vlastnostivýsledného spojovacího můstku.
  • Použitím velmi jemných kulovitých částic v suché složce systému jedíky SILICA EFFECTu dosahováno nižší pórovitosti a tím i nižšínasákavosti, vyšší mrazuvzdornosti, odolnosti vůči korozi a především zvýšení přilnavosti k podkladu.
Naše další projekty: www.fortelock.cz | www.trymat.cz